Contacteer ons

Wie zijn we?

Missie

Elke ondernemende organisatie verdient een even krachtige fiscale partner die verder durft gaan dan enkel boekhouding. Dat is precies waarom we Eskofin hebben opgericht. We lossen niet enkel je boekhoudkundige vraagstukken op, maar denken ook voortdurend met je mee als team. Onze veelzijdige fiscale specialisten fungeren als klankbord en nemen je ondernemerszorgen weg.  

Vraag het maar aan onze meer dan vijfhonderd tevreden klanten, die we als totaalpartner begeleiden met al hun noden. Van klassieke boekhoudkundige optimalisatie over fiscale structuren tot juridisch advies: we staan voor je klaar doorheen je traject als bedrijfsleider in je organisatie. Samen evolueren we naar beter, maatschappelijk verantwoord ondernemerschap.

Visie

Sinds onze oprichting in 2015 voeren we onze missie uit met een visie die zich richt op digitalisering en duurzame groei. Zo bouwen we ons fiscaal kantoor voortdurend verder uit met bijkomende specialisten (intern of extern) die Accountancy, vennootschapsrecht, juridische kwesties, successieplanning en subsidieadvies tot in de puntjes beheersen. Die groei zorgt ervoor dat we de zorgen van al onze klanten volledig kunnen wegnemen, zodat ze meer tijd hebben om zich te concentreren op waar ze het best in zijn: ondernemen. 

Onze visie strekt zich uit over meerdere jaren. Ons hoofdkantoor in Destelbergen en satellietkantoor in Aalter versterkt onze aanwezigheid voor klanten in de provincies Oost- en West-Vlaanderen en biedt op heden plaats aan 15 medewerkers die met hart en ziel voor verantwoorde groei en optimalisatie van ons klantenportfolio gaan. We combineren de kracht van onafhankelijke groei met heldere taal en een wendbare digitale opvolging. Precies wat onze klanten nodig hebben.

Onze geschiedenis

Image

Wil jij ook deel uitmaken van ons team?

Bekijk onze openstaande vacatures

Het Eskofin team

Kristof Van den Bulke

Kristof Van den Bulke

Bestuurder

09 277 04 61 0477 30 23 80 kristof@eskofin.be
Dominique Deprins

Dominique Deprins

Office manager

09 277 04 61 0472 58 37 37 dominique@eskofin.be
Benedicte Ide

Benedicte Ide

Dossierbeheerder

09 277 04 61 benedicte@eskofin.be
Evelien Van Damme

Evelien Van Damme

Dossierbeheerder

09 277 04 64 evelien@eskofin.be
Eline Lutters

Eline Lutters

Dossierbeheerder

09 277 04 65 eline@eskofin.be
Miguel Lootens

Miguel Lootens

Dossierbeheerder

09 277 04 66 miguel@eskofin.be
Olivier Van Cauwenberghe

Olivier Van Cauwenberghe

Dossierbeheerder

09 277 04 67 olivier@eskofin.be
Nicolas Van Cauteren

Nicolas Van Cauteren

Dossierbeheerder

09 277 04 68 nicolas@eskofin.be
Line Lison

Line Lison

Administratief medewerker

09 277 04 60 line@eskofin.be
Jamie Herrewyn

Jamie Herrewyn

Dossierbeheerder

09 277 04 69 jamie@eskofin.be
Christel Persoons

Christel Persoons

Dossierbeheerder

09 277 04 70 christel@eskofin.be
Nathalie Geldhof

Nathalie Geldhof

Dossierbeheerder

09 277 04 63 nathalie@eskofin.be
An-Sofie Blomme

An-Sofie Blomme

Dossierbeheerder

09 277 04 71 ansofie@eskofin.be
Lore Van Droogenbroeck

Lore Van Droogenbroeck

Dossierbeheerder

09 277 04 72 lore@eskofin.be
Anne-Sophie De Marez

Anne-Sophie De Marez

Dossierbeheerder

09 277 04 73 anne-sophie@eskofin.be
Word jij onze nieuwe collega in Destelbergen?

Word jij onze nieuwe collega in Destelbergen?

09 277 04 60 destelbergen@eskofin.be
Word jij onze nieuwe collega in Aalter?

Word jij onze nieuwe collega in Aalter?

09 277 04 60 aalter@eskofin.be